INTERLAND België-Nederland – Organisatie NTSV - 05/08/2006

 Wedstrijdoverzicht 2e partij

 

 

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

1

 

 

 

 

 

 

 

H

 

 

 

 

 

 

 

2

 

J

U

B

E

L

D

E

 

 

 

 

 

 

 

3

D

A

W

E

T

 

 

N

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

G

 

 

 

A

 

 

Z

5

 

 

 

S

P

A

D

E

N

D

E

N

 

 

W

6

 

 

 

 

 

 

 

N

 

E

 

N

 

 

E

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O

 

E

 

L

I

8

 

 

 

 

 

V

I

C

 

O

 

X

 

I

E

9

 

 

 

 

 

 

 

O

N

T

G

E

V

E

N

10

 

Y

 

B

O

H

R

 

 

J

 

 

 

R

 

11

 

U

 

 

M

E

E

R

D

E

R

T

 

Z

 

12

C

A

M

E

E

 

 

A

 

S

 

 

 

A

R

13

 

N

U

 

 

 

 

P

 

 

 

 

 

N

O

14

 

S

I

 

 

 

 

T

 

 

 

 

 

G

E

15

 

 

K

 

 

K

L

E

M

T

o

O

N

 

K

   Aantal deelnemers: 

59

   Aantal beurten: 

18

   Maximum: 

1014

   Beurtgemiddelde: 

56,33

   Aantal scrabbles

6

   Aantal solo's: 

0

   Aantal soloscrabbles

0

   Restblokjes: 

* FF Q SS

 

 BEURT 

 LETTERS 

 PLAATS 

 H/V 

 WOORD 

 SCORE 

 TOTAAL 

 SCRABBLE 

 SOLO'S 

1

 FDDCVIV 

8F

H

 VIC 

20

20

 

  

2

 EVNTOGE 

9H

H

 ONTGEVE 

74

94

scrabble

  

3

 ZIEWNEI 

O4

V

 ZWEIEN 

65

159

 

  

4

 ESODJOE 

J5

V

 DEOOTJES 

74

233

scrabble

  

5

 REMDTER 

11E

H

 MEERDERT 

106

339

scrabble

  

6

 AEATPIE 

H11

V

 RAPTE 

30

369

 

  

7

 EACKMED 

12A

H

 CAMEE 

36

405

 

  

8

 R*INZLA 

N7

V

 LIERZANg 

90

495

scrabble

  

9

 KNUAEXN 

L4

V

 ANNEXE 

42

537

 

  

10

 YKISU*N 

B10

V

 YUANS 

64

601

 

  

11

 EKORIAR 

O12

V

 ROEK 

38

639

 

  

12

 UTIKDEG 

C12

V

 MUIK 

35

674

 

  

13

 EENPDA* 

5D

H

 sPADENDEN 

98

772

scrabble

  

14

 NQGFNEH 

H1

V

 HENGEN 

42

814

 

  

15

 RBMJOHD 

10D

H

 BOHR 

39

853

 

  

16

 JUEDBLS 

2B

H

 JUBELDE 

48

901

 

  

17

 LTMN*OK 

15F

H

 KLEMToON 

65

966

scrabble

  

18

 QT*AFEW 

3A

H

 dAWET 

48

1014

 

  


Verbetering van het maximum:

 BEURT 

 PLAATS 

 H/V 

 WOORD 

 SCORE 

 EXTRA 

 TOTAAL 

 6 

 12J 

H

 SIEPTE 

 31 

 1 

 1 


Scrabbles per beurt: (scarbbles in gele achtergrond werden niet door de deelnemers gevormd)

 BEURT 

 PLAATS 

 H/V 

 WOORD 

 SCORE 

 2 

 9H 

H

 ONTGEVE 

 74 

 4 

 J5 

V

 DEOOTJES 

 74 

 5 

 11E 

H

 MEERDERT 

 106 

 8 

 N7 

V

 LIERZANg 

 90 

 

 N6 

V

 RAZEILeN 

 83 

 

 C5 

V

 RIjNZALM 

 69 

 

 6D 

H

 INbLAZER 

 63 

 13 

 5D 

H

 DAmPENDEN 

 98 

 

 5D 

H

 PAdDENDEN 

 98 

 

 5D 

H

 PAnDENDEN 

 98 

 

 5D 

H

 PANDErDEN 

 98 

 

 5D 

H

 sPADENDEN 

 98 

 

 14E 

H

 PArTENDE 

 65 

 

 14E 

H

 PlATENDE 

 63 

 

 14E 

H

 PrATENDE 

 63 

 

 6C 

H

 PANEErDE 

 62 

 17 

 15F 

H

 KLEMToON 

 65 

 

Individuele top-20 (theoretisch maximum: 1014)

 

 NR 

 NAAM 

 NTSV-CLUB 

 SCORE 

 LAND 

1

 Jan De Ridder 

 HEUREKA, Mechelen 

983

B

2

 Jan Cornet 

 VANDALEN, Schoten 

924

B

3

 Ronny Heylen 

 LITTERA, Tessenderlo 

918

B

4

 Jan de Kruiff 

 LETTERGREEP, Amersfoort 

879

NL

5

 Rita De Swaef 

 OLYMPUS, Deinze  

870

B

6

 Willy Van Laethem 

 PEIRT, Dendermonde 

851

B

7

 Marleen Van Dooren 

 OLYMPUS, Deinze  

812

B

8

 Rina Van Mierlo 

 ET*CETERA, Genk 

805

B

9

 Henk Jongepier 

 DE WASE, Sint-Niklaas

789

NL

10

 Bert Leyssens 

 CHIPKA, Aalst 

788

B

11

 Stefaan Roels

 LITTERA, Tessenderlo 

787

B

12

 Nadine De Smet

 FAIR PLAY, Destelbergen

781

B

13

 Jos van Rooijen

   

779

NL

14

 Marijke Treur

 IT, Utrecht 

776

NL

15

 Alex Reymen

 LITTERA, Tessenderlo 

773

B

16

 Frans Symons

 LITTERA, Tessenderlo 

770

B

17

 Cris Clonen

 LITTERA, Tessenderlo 

766

B

18

 Annemie De Waele

 HEUREKA, Mechelen 

763

B

19

 Jo van Hooijdonk

 VANDALEN, Schoten 

759

NL

20

 Erna Darcis

 ET*CETERA, Genk 

751

B

 

 

Top-10 België:           65 plaatspunten

Top-10 Nederland:  197 plaatspunten

 

België-Nederland: 2-0