INTERLAND België-Nederland – Organisatie NTSV - 05/08/2006

 Wedstrijdoverzicht 1e partij

 

 

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C

 

 

B

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Q

U

A

R

T

E

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K

 

 

P

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D

E

 

 

R

5

 

D

 

 

 

 

 

 

 

 

O

S

 

 

O

6

 

Y

 

 

 

C

 

 

 

 

M

 

 

 

E

7

 

N

 

 

W

E

 

 

 

 

I

 

 

 

F

8

H

e

 

G

A

L

A

N

T

E

N

 

 

E

T

9

A

 

 

 

T

 

H

O

U

S

E

 

W

 

 

10

N

 

 

F

E

Z

 

 

 

 

R

O

U

X

S

11

D

 

 

 

R

E

M

M

E

L

E

 

P

 

O

12

B

R

I

E

L

E

 

 

 

 

N

 

J

 

E

13

I

 

D

r

A

N

G

 

 

 

 

 

E

 

K

14

E

 

 

 

N

 

 

 

 

 

 

 

S

 

J

15

S

 

 

 

D

I

K

V

A

T

E

N

 

 

E

   Aantal deelnemers: 

59

   Aantal beurten: 

19

   Maximum: 

1126

   Beurtgemiddelde: 

59,26

   Aantal scrabbles

5

   Aantal solo's: 

1

   Aantal soloscrabbles

1

   Restblokjes: 

G NN O V Z

 

 BEURT 

 LETTERS 

 PLAATS 

 H/V 

 WOORD 

 SCORE 

 TOTAAL 

 SCRABBLE 

 SOLO'S 

1

 ELGNATA 

8D

H

 GALANTE 

80

80

scrabble

  

2

 KYHUOES 

9G

H

 HOUSE 

44

124

 

  

3

 E*EEUXO 

10K

H

 rOUX 

30

154

 

  

4

 EMERMEL 

11E

H

 REMMELE 

114

268

scrabble

  

5

 AJEOSEK 

O10

V

 SOEKJE 

56

324

 

  

6

 TNLDEAW 

E7

V

 WATERLAND 

68

392

soloscrabble

 DE RIDDER Jan 

7

 INTEVAK 

15E

H

 DIKVATEN 

98

490

scrabble

 OUNANE Riccardo 

8

 IMNRNDO 

K4

V

 DOMINEREN 

39

529

 

  

9

 ZOPQZFF 

10D

H

 FEZ 

30

559

 

  

10

 AIS*CSK 

L1

V

 CAKeS 

39

598

 

  

11

 ESWPNEJ 

M9

V

 WUPJES 

48

646

 

  

12

 QEIEFRB 

12A

H

 BRIELE 

34

680

 

  

13

 DIAHN*S 

A8

V

 HANDBIeS 

176

856

scrabble

  

14

 QGTER*G 

2J

H

 QuARTE 

72

928

 

  

15

 *OBRFNP 

O1

V

 BEPROeF 

48

976

 

  

16

 NDNEGTY 

8N

H

 ET 

60

1036

 

  

17

 NCENDVN 

F6

V

 CEL 

25

1061

 

  

18

 GN*DNVD 

13C

H

 DrANG 

34

1095

 

  

19

 VY*NNDZ 

B5

V

 DYNe 

31

1126

 

  


Verbeteringen van het maximum:

 BEURT 

 PLAATS 

 H/V 

 WOORD 

 SCORE 

 EXTRA 

 TOTAAL 

 8 

 K5 

V

 MOIREREND 

 42 

 3 

 3 

 10 

 M7 

V

 CASUISt 

 44 

 5 

 8 

 12 

 1J 

H

 RECIEF 

 42 

 8 

 16 


Scrabbles per beurt:

 BEURT 

 PLAATS 

 H/V 

 WOORD 

 SCORE 

 1 

8D

H

 GALANTE 

 80 

 

 8B 

H

 TEGALAN 

 80 

  

 8D 

H

 LAAGTEN 

 80 

 

 8G 

H

 AANLEGT 

 80 

 4 

 11E 

H

 LEMMERE 

 114 

 

 11E 

H

 REMMELE 

 114 

 6 

 E7 

V

 WATERLAND 

 68 

 7 

 15E 

H

 DIKVATEN 

 98 

 

 13B 

H

 VAKANTIE 

 84 

 13 

 A8 

V

 HANDBIeS 

 176 

 

 A8 

V

 HIjSBAND 

 176 

 

 1F 

H

 SANDwICH 

 98 

 

 4D 

H

 mISHANDDE 

 80 

 

 2G 

H

 DuINHAAS 

 78 

 

 

 

 

 

 

Individuele Uitslag (theoretisch maximum: 1126):

 NR 

 NAAM 

 NTSV-CLUB 

 SCORE 

 LAND 

1

 Cris Clonen 

 LITTERA, Tessenderlo 

1046

B

2

 Tonny Dassen 

 LITTERA, Tessenderlo 

991

NL

3

 Ronny Heylen 

 LITTERA, Tessenderlo 

931

B

4

 Aad De Vette 

 IT, Utrecht

909

NL

5

 Marijke Treur 

 IT, Utrecht  

906

NL

6

 Willy Van Laethem 

 PEIRT, Dendermonde 

898

B

7

 Danny Crabbé 

 VINDING, Leuven 

896

B

8

 Riccardo Ounane 

 CHIPKA, Aalst 

884

B

9

 Jan de Kruiff 

 LETTERGREEP, Amersfoort 

882

NL

10

 Frans Symons 

 LITTERA, Tessenderlo 

877

B

11

 Stefaan Roels

 LITTERA, Tessenderlo 

873

B

12

 Julien Struyve

 QUERCUS, Ronse

858

B

13

 Herman Theys

 LITTERA, Tessenderlo 

856

B

14

 Willy Lintermans

 LITTERA, Tessenderlo 

851

B

15

 Luc Steels

 FAIR PLAY, Destelbergen

843

B

16

 Marcel Oostenbrink

 A-STIJGER, Veldhoven

835

NL

17

 Gerda Van Mierlo

 ET*CETERA, Genk

832

B

18

 Ria Stoop

 

824

NL

19

 Bert Leyssens

 CHIPKA, Aalst

817

B

20

 Alex Reymen

 LITTERA, Tessenderlo 

813

B

 

Top-10 België:          85 plaatspunten

Top-10 Nederland:  176 plaatspunten

 

België-Nederland: 1-0